Wieloletnie doświadczenie

Nasza kancelaria to zespół osób o wieloletnim doświadczeniu, specjalizujący się w dochodzeniu odszkodowań. Pomagamy w kwestiach prawa karnego, cywilnego, rodzinnego.

O kancelarii

Adviva to Kancelaria Adwokacka adwokata Tomasz Kowalskiego. Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych. Wcześniej adwokat Tomasz Kowalski kilkanaście lat pracował w wymiarze sprawiedliwości, orzekając jako sędzia w Katowicach i Bielsku-Białej i pełniąc tam funkcję Przewodniczącego Wydziału. Obecnie Tomasz Kowalski jest Sędzią Sądu Dyscyplinarnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach.

Pracownicy Kancelarii posiadają doświadczenie nie tylko prawnicze, ale także w działalności ubezpieczeniowej i likwidacji szkód komunikacyjnych.

Oferta kancelarii

Skorzystaj z pomocy

Miałeś wypadek? Doznałeś uszczerbku na zdrowiu? Masz problemy z dochodzeniem odszkodowania? Skontaktuj się z nami, pomożemy w każdej trudnej sytuacji.

Zgłoś szkodę

Potrzebujesz konsultacji prawnej? Zakładasz firmę i szukasz kancelarii, która będzie opiekowała się Twoimi sprawami prawnymi?

Skontaktuj się
wróć do nawigacji